Zwiększ zyski z hurtownią fajerwerków na sylwestra!

News wtorek, listopad 14, 2017 12874

Grudzień jest bardzo pracowitym miesiącem dla wielu sklepów i przedsiębiorstw. Są jednak takie branże, które w okresie przedświątecznym nie mogą narzekać na duże zyski. Doskonałym sposobem na podniesienie dochodów jest nawiązanie sezonowej współpracy z hurtownią fajerwerków na sylwestra.Własne stoisko handlowe z materiałami pirotechnicznymi pozwala zyskać dodatkowo nawet 30 tys. zł. Hurtownia fajerwerków umożliwia zakup towarów w wygodny dla współpracownika sposób:

  • 1. Za gotówkę,
  • 2. Przelewem z odroczonym terminem płatności,
  • 3. W komis.


Ponadto INS FireWorks udostępnia materiały promocyjne, takie jak banery reklamowe, flagi i potykacze. Istnieje również możliwość wynajęcia gotowych stoisk handlowych, w których skład wchodzi stolik i namiot o wymiarach 2x3m. Ich całkowity koszt to 100 zł brutto za cały okres trwania wynajmu.

Podczas współpracy sezonowej hurtownia fajerwerków obejmuje handlowca opieką i pomocą merytoryczną.

Propozycja współpracy skierowana jest do firm znajdujących się na terenie całej Polski. Stoiska handlowe można zdobywać we własnym zakresie i nabyć w hurtowi INS jedynie pirotechnikę. Istnieje również możliwość wypożyczenia kompletnych namiotów od hurtowni fajerwerków na czas trwania współpracy.

Handel zazwyczaj trwa od 30 do 31 grudnia, jednak w przypadku interesujących lokalizacji oraz większych stoisk, sprzedaż rozpoczyna się już 15 grudnia. Większa liczba stoisk to większe zyski!

Hurtownia fajerwerków, oprócz wynajmu namiotów i materiałów promocyjnych, udziela handlowcom kredytów kupieckich i umożliwia zwrot niesprzedanej pirotechniki.

Współpraca z hurtownią fajerwerków daje możliwość znacznego zwiększenia dochodów firmy poprzez wynajem w pełni wyposażonego stoiska handlowego. Każdy z naszych współpracowników otrzymuje korzystny rabat, naliczany indywidualnie, w zależności od wysokości rocznych zakupów dokonanych w hurtowni INS.

W przypadku handlowców, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z pirotechniką, INS FireWorks służy fachową pomocą. Zarówno w doborze towarów, jak i pozyskaniu wiedzy na temat fajerwerków.

Obecnie współpracujemy sezonowo z wieloma firmami, niezwiązanymi na co dzień z branżą pirotechniczną, które każdego roku skutecznie zwiększają swoje dochody poprzez sprzedaż fajerwerków w okresie około sylwestrowym.


DO POBRANIA:

Oferta franczyzowa

Leave your comment

Top